שעות פעילות

רעננה - השיזף 4, רעננה

ראשון - חמישי
08:00 - 18:00
שישי
08:00 - 14:00
שבת
סגור

הוד השרון - סוקולוב 45, הוד השרון

ראשון - חמישי
08:00 - 20:00
שישי
08:00 - 14:00
שבת
סגור

אהבה ממבט ראשון

דלי ריי היא בעצם כל מה שאני בגיל 40.

אבא לשלושה שהוא גם ילד נצחי ואיש משפחה עם ים של ניסיון חיים. תמיד רציתי מקום שיהיה מושלם למבוגרים ולילדים וכך בניתי את דלי ריי.
במיוחד לאנשים שאוהבים אוכל נטו, אמיתי, אוכל של משפחה. אוכל שמלא בלב שלנו. בשמחת החיים.
פלא שנתתי את שמו של בכורי למעדנייה ואת שמה של אחותו למאפייה? הרי היא בעצמה מין פחמימה חמאתית חמימה וריחנית שאין כמותה.

ועכשיו החלום מתגשם סופסוף

והנה ילדי השכונה כבר מבקשים מאמא ארוחת צהריים של ריי, ומשפחות ישראליות רעבות ושמחות חוגגות חגים וסופי שבוע וימים מיוחדים וסתם ימי חול עם האוכל של ריי, שכולו - כמעט מיותר להגיד אבל נגיד בכל זאת - עשוי ממיטב התוצרת הארצישראלית בעבודת ארטיזנל מלאת אהבה והקפדה כי אוי ואבוי אם לא תעופו עלינו ותחזרו בטיל לסיבוב הבא.

בדלי ריי ניתן מקום ברוח לב לספקים איכותיים במיוחד

קטנים ומיוחדים במיוחד, אוהבי חומרי גלם איכותיים שהם צרכני תרבות בעצמם ושעושים אוכל שצריך לכתוב עליו במדורי השירה. אנשים שמבשלים מתוך התעלות הנפש ושמחת הגוף וכוונת הלב ומקצוענות הידיים. הכל כדי שאצלנו תמצאו את הארוחה המושלמת לכל אירוע, ובמיוחד אם מדובר באירוע של שמחה.

קיצ, באנו להיות הבית השני שלך.

המקום הזה שחי ונושם את פעימות ליבה של השכונה.
זה שמכיר אותך ויודע בדיוק אתה אוהב, ואם אתה צריך אוכל מיוחד לאיזו דיאטה ספציפית - צליאק, טבעוני, סוכר, לקטוז, קיטו וכן הלאה - יש לנו הכל, כולל אריזות מתכלות ומתחשבות בסביבה. כאלה אנחנו: מתחשבים בסביבה, וכל מי שמסתובב פה בסביבה. רוצים להיות חברים שלנו? כנסו רגע לפה ומלאו איזה טופס הרשמה כדי שנוכל להתחיל לפנק אתכם ולהתחיל את מערכת היחסים שלנו במתנה.